Movies
Ratings
454
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0