Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.0- Joseon ExorcistRated ★ 0.5
UploadRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
The CursedRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5