Series
Ratings
14
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5