Movies
Ratings
1013
Morning GloryRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 3.0
Legend of the Red DragonRated ★ 3.0
Four BrothersRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0