Titles you rated
Little WomenRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.5