Movies
Ratings
1249
BoyhoodRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0- A BatRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.5
9Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0