Series
Ratings
260
The World of the MarriedRated ★ 3.5- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 3.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- TarotRated ★ 1.0
Under the Banner of HeavenRated ★ 4.0
The HeadRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5- In the FleshRated ★ 4.0
- In the FleshRated ★ 4.0
The HeadRated ★ 1.5
UzumakiRated ★ 3.0
MarianneRated ★ 3.5
Don't Come HomeRated ★ 2.0
PlutoRated ★ 4.5