Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
August: Osage CountyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
The NetRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Boiler RoomRated ★ 4.5
My KingRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 4.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Rabid DogsRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5