Movies
Ratings
805
SupermanRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Monkey ManRated ★ 3.0
Hellboy Animated: Blood and IronRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 3.5
SaltburnRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0