Movies
Ratings
289
AladdinRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0