Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0