Movies
Ratings
1509
V/H/S/94Rated ★ 2.5
Dog PoundRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 3.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 3.5
Live by NightRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 3.5
JungleRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Black CrabRated ★ 3.5
AmbulanceRated ★ 3.5
The ContractorRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.5
SpreeRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
War DogsRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Charlie CountrymanRated ★ 3.5