Series
Ratings
628
As You Stood ByRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
The DefectsRated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 0.5
Low LifeRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.0
Dark LegacyRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 0.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Divorce InsuranceRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 4.0