Series
Ratings
292- 괴물의 시간Rated ★ 2.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 주관식당Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0