Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5
She SaidRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.0
The MotherRated ★ 1.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 3.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The OutfitRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 2.0