Movies
Ratings
74
The MummyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 0.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 3.5