Movies
Ratings
642
KOKUHORated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
Children of MenRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
Eyes on Me: The MovieRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0