Titles you rated
Earth ArcadeRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0- スリル!赤の章 ~警視庁庶務係ヒトミの事件簿Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
To Give a DreamRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0