Movies
Ratings
2167
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0