Titles you rated
Self/lessRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Cowboys & AliensRated ★ 2.0
The DealRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5