Movies
Ratings
269
My SonRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
Treasure PlanetRated ★ 4.0
ChampRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 4.0
Ice PrincessRated ★ 2.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 5.0- A Little PrincessRated ★ 4.5
Nim's IslandRated ★ 2.0
New York MinuteRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 1.5
AquamarineRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0