Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
The Lost Honor of Katharina BlumRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0- Under the Family TreeRated ★ 3.0
The WaveRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5