Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5