Movies
Ratings
235
The OutlawsRated ★ 1.5
The ChaseRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
WadjdaRated ★ 4.0
Paradise NowRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.0
Stranger by the LakeRated ★ 2.0