Titles you rated
RatatouilleRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.5