Titles you rated
Roman HolidayRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
LabyrinthRated ★ 4.5
BlindRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 0.5
Old PartnerRated ★ 4.5