Titles you rated
Coyote UglyRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5