Titles you rated
BuriedRated ★ 4.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0