Titles you rated
Blue TowerRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0