Movies
Ratings
653
The MediumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Falcon RisingRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5