Movies
Ratings
440
Midnight FMRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
GyeongjuRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
Holy DaddyRated ★ 1.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.0