Titles you rated
Love ForecastRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0