Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0