Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0- One WinRated ★ 0.5
Love UntangledRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.5
- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
I Wish You Were MeRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
EraserheadRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 5.0