Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The PactRated ★ 0.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
High & Low The Worst XRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0
High & Low The WorstRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0