Series
Ratings
60
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part2Rated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part1Rated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0