Movies
Ratings
17
The ThievesRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
GravityRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0