Movies
Ratings
649- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5