Series
Ratings
49
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
The Bold TypeRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 3.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0