Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The TitanRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
Big StanRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 0.5
The AccountantRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5