Movies
Ratings
201
Starship TroopersRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0