Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0