Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
TronRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0