Movies
Ratings
126
Stuart LittleRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5