Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0