Movies
Ratings
141- NightmareRated ★ 1.0
The GhostRated ★ 1.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 1.0
The FivesRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
Let Me InRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0