Titles you rated
Personal TasteRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 1.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0