Series
Ratings
67- Teen WolfRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.0
Hidden IdentityRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.5
Man to ManRated ★ 3.0
Secret HealerRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
BloodRated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0