Movies
Ratings
638
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
And Your Bird Can SingRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5
MoonRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
PadakRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 1.5