Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
The SinRated ★ 3.5- 구원자Rated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.5